PA1206FRM470R015L
MFR.Part #
PA1206FRM470R015L
JLCPCB Part #
C5840868
Description
-55℃~+170℃ 15mΩ 1W ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS