RT1210DRD077K87L
MFR.Part #
RT1210DRD077K87L
JLCPCB Part #
C2139219
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS