RT1210DRD071K87L
MFR.Part #
RT1210DRD071K87L
JLCPCB Part #
C5896638
Description
-55℃~+125℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS