RT1210DRD07576RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210DRD07576RL
JLCPCB Part #
C2139251
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS