RT0603DRE0776R8L
MFR.Part #
RT0603DRE0776R8L
JLCPCB Part #
C863233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS