RT1210DRD07432KL
MFR.Part #
RT1210DRD07432KL
JLCPCB Part #
C2138594
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 432kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS