AC1020JK-07620RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1020JK-07620RL
JLCPCB Part #
C5936725
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS