AC0805FR-7W121KL
MFR.Part #
AC0805FR-7W121KL
JLCPCB Part #
C20142740
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS