RT1210DRD0723R7L
MFR.Part #
RT1210DRD0723R7L
JLCPCB Part #
C4089790
Description
-55℃~+125℃ 23.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS