RK73H2ERTTD3241F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3241F
JLCPCB Part #
C7050733
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS