RT1210DRD07196RL
MFR.Part #
RT1210DRD07196RL
JLCPCB Part #
C4039104
Description
-55℃~+125℃ 196Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS