AA0402DR-075K1L
MFR.Part #
AA0402DR-075K1L
JLCPCB Part #
C20141148
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS