RT1210DRD07191KL
MFR.Part #
RT1210DRD07191KL
JLCPCB Part #
C2140387
Description
-55℃~+125℃ 191kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS