RT1210BRD071K4L
MFR.Part #
RT1210BRD071K4L
JLCPCB Part #
C1696958
Description
-55℃~+125℃ 1.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS