RT1210DRD0715K8L
MFR.Part #
RT1210DRD0715K8L
JLCPCB Part #
C2140922
Description
-55℃~+125℃ 15.8kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS