RT1210CRE0757K6L
MFR.Part #
RT1210CRE0757K6L
JLCPCB Part #
C3931538
Description
-55℃~+125℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS