AF164-FR-0754R9L
MFR.Part #
AF164-FR-0754R9L
JLCPCB Part #
C1739650
Package
0603x4
Description
4 54.9Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS