RSF3WMJR-73-56K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-56K
JLCPCB Part #
C1767201
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 56kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS