RT1210CRE07470RL
MFR.Part #
RT1210CRE07470RL
JLCPCB Part #
C873163
Description
-55℃~+125℃ 250mW 470Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS