RT1210CRE073K48L
MFR.Part #
RT1210CRE073K48L
JLCPCB Part #
C4052527
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS