KNP100FR-52-33R
MFR.Part #
KNP100FR-52-33R
JLCPCB Part #
C1767875
Description
-40℃~+200℃ 1W 33Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS