RT1210CRE07294RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRE07294RL
JLCPCB Part #
C4028114
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 294Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS