SG73S2ERTTD1653F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1653F
JLCPCB Part #
C6295576
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS