RT1210CRE07180KL
MFR.Part #
RT1210CRE07180KL
JLCPCB Part #
C1702914
Description
-55℃~+125℃ 180kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS