RT1210CRE07133RL
MFR.Part #
RT1210CRE07133RL
JLCPCB Part #
C4196124
Description
-55℃~+125℃ 133Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS