NKN400FR-73-1R5
MFR.Part #
NKN400FR-73-1R5
JLCPCB Part #
C19573319
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS