RT1210CRD0788R7L
MFR.Part #
RT1210CRD0788R7L
JLCPCB Part #
C4287220
Description
-55℃~+125℃ 250mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS