FMP200FRE52-866R
MFR.Part #
FMP200FRE52-866R
JLCPCB Part #
C1757765
Description
-55℃~+155℃ 2W 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS