RT1210CRD077K87L
MFR.Part #
RT1210CRD077K87L
JLCPCB Part #
C4260450
Description
-55℃~+125℃ 250mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS