AC1206JR-075M1L
MFR.Part #
AC1206JR-075M1L
JLCPCB Part #
C229967
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS