RN73H2ETTD28R7F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD28R7F25
JLCPCB Part #
C4332579
Description
250mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS