RC1206JR-0747RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206JR-0747RL
JLCPCB Part #
C137138
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS