RT1210CRD072K71L
MFR.Part #
RT1210CRD072K71L
JLCPCB Part #
C4290730
Description
-55℃~+125℃ 2.71kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS