RT1210CRD0725K5L
MFR.Part #
RT1210CRD0725K5L
JLCPCB Part #
C1707663
Description
-55℃~+125℃ 200V 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS