RT1210CRB0725K5L
MFR.Part #
RT1210CRB0725K5L
JLCPCB Part #
C4208459
Description
-55℃~+125℃ 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS