RT1210CRD071K33L
MFR.Part #
RT1210CRD071K33L
JLCPCB Part #
C1707891
Description
-55℃~+125℃ 1.33kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS