MHP-25ATA52-3K9
MFR.Part #
MHP-25ATA52-3K9
JLCPCB Part #
C19348759
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS