RT1210CRB0780K6L
MFR.Part #
RT1210CRB0780K6L
JLCPCB Part #
C4336218
Description
-55℃~+125℃ 250mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS