SG73P2ETTD3301D
MFR.Part #
SG73P2ETTD3301D
JLCPCB Part #
C4294367
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS