RT1210CRB07732RL
MFR.Part #
RT1210CRB07732RL
JLCPCB Part #
C4240764
Description
-55℃~+125℃ 250mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS