RT1210CRB07237RL
MFR.Part #
RT1210CRB07237RL
JLCPCB Part #
C4033787
Description
-55℃~+125℃ 237Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS