RSF-50JT-52-4K3
MFR.Part #
RSF-50JT-52-4K3
JLCPCB Part #
C3431600
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS