RT1210CRB07191RL
MFR.Part #
RT1210CRB07191RL
JLCPCB Part #
C4213816
Description
-55℃~+125℃ 191Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS