RT1210CRB07121RL
MFR.Part #
RT1210CRB07121RL
JLCPCB Part #
C4169702
Description
-55℃~+125℃ 121Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS