RT1210CRB07113RL
MFR.Part #
RT1210CRB07113RL
JLCPCB Part #
C4004152
Description
-55℃~+125℃ 113Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS