SR2512MK-0751RL
MFR.Part #
SR2512MK-0751RL
JLCPCB Part #
C4064367
Description
-55℃~+155℃ 1W 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS