RT1210BRD07866KL
MFR.Part #
RT1210BRD07866KL
JLCPCB Part #
C1700080
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS