RT1210CRD07866KL
MFR.Part #
RT1210CRD07866KL
JLCPCB Part #
C1708588
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS