RT1210BRD0766K5L
MFR.Part #
RT1210BRD0766K5L
JLCPCB Part #
C1699695
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS