AC2512FK-07174RL
MFR.Part #
AC2512FK-07174RL
JLCPCB Part #
C2135542
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS